درباره ما
به تایماز پرواز ایرانیان خوش آمدید
 تایماز پرواز ایرانیان

تایماز پرواز ایرانیان

 

خدمات وتوانمندیهای تایماز:

برگزاری تورهای لوکس، ماه عسل، VIP با خدمات منحصر بفرد و تلفیقی 

برگزاری تورهای ماجراجویی، فرهنگی، ورزشی، ایران گردی، طبیعت گردی و یا تلفیقی ازهر کدام... به صورت گروهی و انفرادی

ارائه پکیج ماندگاری خاص برای اولین بار در ایران (ثبت لحظات سفر به ایده ای جدید ومنحصر به فرددر داخل وخارج ایران)

ارائه برنامه مناسب طبق بودجه و تقویم کاری و شخصی مشتریان عضو طرح ویژه ی تایماز

ارائه مشاوره در کلیه امور مسافرت ،سرگرمی وتفریحی (اعم از جشن ها،مراسم خاص ،یاد بودها، همایش ها وگردهمایی ها و سایر موارد در صورت ارائه تقویم شخصی وکاری مشتری)

ارائه مشاوره به افراد تحت تکفل مشتری

تامین خدمات مسافرتی وتفریحی طبق سلیقه مشتری

ارائه بلیط کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی بصورت تمام وقت

رزرو لوکس ترین هتل ها در سرتاسر جهان

صدور بلیط پرواز و قطار داخلی در سرتاسر جهان

ترانسفر VIP  فرودگاهی در داخل و خارج از ایران

ترانسفر بین شهری خصوصی و VIP

CIP فرودگاه

ترانسفر درون شهری جهت ارائه خدمات شخصی به مشتریان تایمازی

لیدرهای انگلیسی زبان در سرتاسر جهان

تسهیلات ویزای Arrival

خدمات سفارت

ویزا

ارایه  و اجرای Visit Plan

برگزاری مراسم عروسی و جشن ها در داخل وخارج از کشور

پکیج های فیلم برداری و عکاسی (در سه سطح برنز ،نقره ای ، طلایی در داخل وخارج کشور)

میکMAKE UP & HAIR STYLIST حرفه ای ویژه پکیج های عکاسی و تورهای عروسی در ایران و خارج از ایران

برنامه ریزی و اجرای تورهای ویژه همایش ها، کنفرانس ها و مراسم ها

 

شعار تایماز:

با تایماز به رویاهایتان سفر کنید

تایماز:

سرعت، دقت، کیفیت،آرامش، اطمینان

 

درباره تایماز:

تایماز پرواز ایرانیان مفتخر است که با دریافت مجوزهای قانونی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در زمینه اجرای تورهای داخلی و خارجی و همچنین از سازمان هواپیمائی کشوری در خصوص ارائه خدمات مسافرتی و فروش بلیط و همچنین عضویت در انجمن بین المللی حمل و نقل هوائی  از سال 93 فعالیت خود را آغاز نماید این شرکت با پشتوانه تیم جوان و کار آزموده و همچنین ترکیب خلاقیت و کارتیمی وبهره مندی از به روزترین تجهیزات و راه های ارتباطی با بررسی سلیقه ها و خواسته های مشتریان، با ارائه ایده های نوین،به صورت تمام وقت وآنلاین، گام های اساسی را جهت سرویس دهی بهتر و کسب رضایت ، به مسافرین محترم برداشته است.به لطف خداوند متعال این شرکت تاکنون بدون حتی یک مورد شکایت ،جزو معدود شرکتهای فعال در زمینه فروش خدمات گردشگری حامی حقوق صددرصدی مشتریان ارجمند شناخته شده است. این شرکت دارای مجوز رسمی 9222/126/952 از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد.

 

طراحی تورهای تایماز:

تور لوکس، تور ماه عسل، تور ماجراجویی، تور فرهنگی، تور سلامت و درمان، تور طبیعت گردی، تور نمایشگاهی، تور مراسم ها، تور ورزشی و ...

 

دیدگاه تایماز از سفر:

جهان با وجود شرکت های مسافرتی و هتل های زنجیره ای که به طور فزاینده ای در بخش های کوچک و بزرگ در حال گسترش اند، کوچکتر می شود. در عین حال، مفهوم گردشگری در حال تغییر است. استراحتگاه پنج ستاره هزینه ای ندارد و حتی گردشگری فضایی دیگر در حوزه علمی تخیلی نیست. پس مسافران امروز چه می خواهند؟به نظر می رسد گردشگری  ارائه سفری خاص و رویایی است، اما  با تفاوتی بسیار چشمگیر.

گردشگری واقعی، فرصت و زمان خاصی برای مردم فراهم می کند تا بتوانند چیزهای جدیدی را کشف کنند، موردی ویژه، تا بتوانند به قلب مردم، آداب و رسوم آنها، شیوه هـا و فرهنگ آنها متصل شوند."این تجربیـات هستند که خاطرات زندگی را می سازند."

تایماز معتقد است که مسافران امروز به دنبال چیزی بیش از غرور نوردی هستند. آنها به دنبال چیزهایی هستند که اول از همه از فرهنگ آن ها مراقبت می کند و به شان آنها و ملت ایشان احترام می گذارد.

سفر درواقع خوشفکری، زمان و تجربیات استثنایی است. صرف نظر از مقصد یا مکان، خدمات گرم، صمیمی و پیشگیرانه است که تجربه سفر رویایی را متمایز می کند. تایماز دریافته اسـت که این تجربیات و لحظات است که سفر را منحصـر به فرد می کند.

تایماز  راه توسعه گردشگری را نشان می دهد که می تواند" مداوم وسودآور باشد".

با تمرکز روز افزون بر اهمیت سازگاری، انعطاف پذیری و مسئولیت پذیری در فعالیت هایمان، پیش بینی می کنیم که روش ما روشی خواهد بود که دیگران تمایل دارند آن را دنبال کنند. و مردم با اعتماد به نفس، آگاهانه و با اطمینان برای خدمات خاص و به یاد ماندنی از تایماز هزینه میکنند.

 

شرکت تایماز ایرانیان در جهت حمایت از زوج های جوان وتوجه به کیفیت و ایجاد وجه تمایز در ارایه خدمات به این گروه از متقاضیان ،برای اولین بار درایران با برند( TRT  or TAIMAZ ROMANTIC TRAVEL) )  اقدام به برگزاری تورهای خاص وماه عسل با شرایط ذیل نموده است                                                                                                                                                                                     

1-برنامه ریزی تورهای جشن های عروسی طبق سفارش مشتری درداخل وخارج کشور

2-برنامه ریزی تورهای ماه عسل وسالگرد ازدواج داخلی وخارجی در سه سطح (اکونومی –معمولی-لاکچری) مبتنی بر نیاز مشتری
3-ارائه ی پکیج های عکاسی در داخل وخارج ایران برای ثبت وماندگاری سفر زوج های جوان
4-امکان برگزاری سورپرایزهای ویژه ی ماه عسل وسالگرد ازدواج طبق سفارش مشتری
5-هدایا ی خاص ویژه ی زوج های جوان
6-ارائه ی پکیج های ویژه سفر به همراه ساخت کلیپ و کلیه خدمات مربوط به لباس وزیبایی برای زوجینی که سفر خود را جایگزین هزینه ی گزاف عروسی نموده اند
7- ارائه پکیج های ویژه ماندگاری خاص با ترکیبی از هیجان ،آرامش و سیاحتی ویژه ی زوجین جوان در سطوح مختلف مبتنی بر درخواست مشتری

 

سخن مدیر عامل

نسرین عابدینی هستم موسس وبنیان گذار ومدیر عامل آژانس تایماز پرواز ایرانیان.، متولد 22/5/1363 ، تهران، دارای تحصیلات  دانشگاهی در رشته ی مترجمی زبان انگلیسی  و،هتلداری،اخذگواهینامه مدیریت فنی و صدور بلیط  ..از سال 1386 در حوزه ی گردشگری وارد باازارکار شدم..پس از ورود به عرصه گردشگری با عنایت خداوند متعال  بصورت تخصصی وارد بازار کارشده وبا در نظر گرفتن  دو عنصر تخصص و تجربه با توجه به شناخت از روحیات و نیاز گردشگر ،در جهت بنیان گذاری نوع جدیدی از پکیج های خدمات گردشگری به منظور تکریم وبرطرف کردن نیاز بازار هدف تایمازپرواز قدم برداشته و در این راستا بصورت کاملا تخصصی فعالیت نموده ام.

آشنایی با پرسنل